pojištění

vozidel

Sjednejte si povinné ručení nebo havarijní pojištění pro ochranu vašeho vozidla. Každý rok našim klientům přepočítáváme nejlevnější pojistky.

Povinné ručení

Pro případy, kdy někoho nabouráte

Havarijní pojištění

Proplatíme škody na vašem autě

Automobil

Ani sebelepší řidič neochrání svého motorového miláčka před všemi nástrahami provozu. Tu vás nějaký dobrák ťukne na parkovišti a nepřizná se. Anebo ledovka udělá z vašeho vozu sáňky na gumách. Pojištění platí po celé Evropě. Kromě havárie se můžete pojistit i proti odcizení, vandalismu nebo poškození auta přírodními živly.

Motocykl

Jízda s větrem ve vlasech je neodolatelný pocit, ale je potřeba myslet i na možné nástrahy. Tu vás řidič auta svým zbrklým řízením překvapí, zrovna když to nejméně čekáte. Kromě havárie se ale můžete pojistit i proti odcizení, vandalismu nebo poškození motocyklu přírodními živly. Pojištění platí po celé Evropě.

Flotily

Pojistíme všechna vaše auta za výhodnější hromadnou sazbu, přesto si ale můžete zvolit u každého vozu individuální rozsah pojištění.

Veterán

Nyní si u nás můžete pojistit i svého veteránského miláčka! Hlídá jeho kondici i polohu a v případě problémů vás na vše upozorní. Prostě jsme tu pro vás, ať už se vám stane škoda při vyhlídkové jízdě, nebo vám veterána někdo ukradne.

Nákladní automobil, autobus, přívěs

Klobouk dolů před vámi, kteří vozíte tuny materiálu nebo řídíte autobus plný cestujících. To je velký kumšt i zodpovědnost. Vaše požadavky na povinné ručení i havarijní pojištění bývají nadstandardní a hodně individuální. Naše autopojištění můžeme sestavit tak, jak se vám hodí: od základního povinného ručení až po kompletní pojištění včetně nadstandardních asistenčních služeb.

FINPRO 21 s.r.o.

IČ: 08572500

Kontaktní formulář